Bilet do Raju

Jak wygrać?
Kup bilet do kina
Kup bilet do kina
Kup bilet na film "Bilet do Raju"
w Cinema City
Zgłoś się do konkursu
Zgłoś się do konkursu
Zarejestruj bilet na stronie konkursowej i odpowiedz na jedno pytanie
Ciesz się wygraną
Ciesz się wygraną
Zachowaj bilet, aby okazać go w przypadku wygranej
Dołącz do gry

Wypełnij poniższy formularz, odpowiedz na pytanie konkursowe i wygrywaj!

Pytanie Konkursowe: Lecisz samolotem na Majorkę i okazuje się, że miejsce obok zajmuje Twój były/była. Jak wybrniesz z niezręcznej sytuacji podczas kilkugodzinnego lotu? *

Zapoznałam/-em się z Regulaminem konkursu „Konkurs filmowy z Biletem do Raju” wraz z zawartą w nim klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych i akceptuję jego wszystkie postanowienia.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią i mam ukończone 18 lat i posiadam pełną zdolność do czynności prawnych. W przypadku, gdy nie ukończyłam/-em 18 lat, ale ukończyłam/-em 16 lat i/lub posiadam ograniczoną zdolność do czynności prawnych – oświadczam, że przystępuję do niniejszego konkursu za zgodą i wiedzą przedstawiciela ustawowego/opiekuna prawnego i pod jego nadzorem.

Nagroda

3 dni na rajskiej Majorce dla 2 osób

Bilet do Raju
Warunki i zasady udziału w konkursie
Zapoznaj się z Regulaminem konkursu
Newsletter

Chcę otrzymywać od Cinema City Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Fosa 37, 02-768 Warszawa) drogą elektroniczną (na podany przeze mnie adres e-mail) informacje o ofertach promocyjnych oraz wydarzeniach specjalnych organizowanych przez Cinema City. Powyższa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.